Budapešť a Tropikárium - nezabudnuteľný Advent

Maďarsko 1 Maďarsko 2 Maďarsko 3 Maďarsko 4 Maďarsko 5 Maďarsko 6 Maďarsko 7
Destinácia: Maďarsko, Budapešť
Kód zájazdu: 1070861
Cena od: 21,90 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Advent

Výber termínu

15.12.2019 1 deň Last Minute 21,90 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Súhrn zájazdu:
Vianočné trhy v Budapešti patria nielen k najkrajším atrakciám podujatia Budapeštianske Vianoce, ktoré vítajú tieto sviatky bohatým kultúrnym programom, ale i k najkrajším vianočným trhom sveta vôbec. Okrem vianočného punču či vareného vínka, podávaného v atypických hrnčekoch, ktorý si môžete aj zakúpiť a vziať domov ako suvenír, tu určite potešíte aj svoje žalúdky. Tie rozdráždi vôňa pečených klobások, jaterníc, langošov, kapusta ale aj všelijaké sladké pochutiny ako medovníčky či trdelníky. Tropikarium -  ponúka návštevníkom okrem života v hlbočine aj kúsok dažďového pralesa, v ktorom každú štvrťhodinu zahrmí, spustí sa dážď a blesky nad lenivo odpočívajúcimi mississipskými aligátormi. Mimo toho, v Tropikariu je možné vidieť aj najväčšie morské akvárium v Strednej Európe, žraločie akvárium s objemom 1,4 miliónov litrov slanej vody, v ktorom 8 ks dvojmetrových žralokov a niekoľko stoviek rôznych druhov farebných rybiek spolunažíva v pokoji.

Program zájazdu:
Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. V doobedňajších hodinách príchod do Budapešti – návšteva Tropikaria. Tropikárium a Oceanárium je situované v modernom obchodnom a zábavnom centre Campona. Individuálny program. V obedňajších hodinách presun autobusom spojený s prehliadkou Budapešti. Uvidíme námestie Hrdinov, Andrássiho ulicu, Operu, Hradný vŕšok, Budapeštiansky parlament, hrad a rybársku baštu. Presun na Vorosmarthy námestie - Vianočné trhy - individuálne voľno. Na celom námestí sú v čase adventu drevené domčeky s vianočnou a typickou ľudovou výzdobou.  Tu si môžete pochutnať na varenom víne, miestnych špecialitách a vychutnať si vianočnú atmosféru, ktorú dotvára program rôznych vystúpení počas trhov, tanečné súbory, ľudové orchestre, bábkové divadlo, drevený betlehem. Možno, že práve tu nájdete drobné maličkosti, ktorými potešíte Vašich najbližších. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

Informácie o zájazde:
Cena zahŕňa: - dopravu klimatizovaným autobusom, - prehliadky podľa programu bez vstupov, - sprievodcu zájazdu, - poistenie proti úpadku CK    Možné príplatky:   - komplexné  cestovné  poistenie - možnosť zabezpečiť cez CK -  miestenka 5 € / osoba - prednostný výber sedenia v autobuse -  vstupenka tropicarium - 2100 HUF dospelá osoba, 1900 HUF dieťa do 18 rokov   Termíny  a trasy zájazdov 1.12.- nedeľa trasa A Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava     trasa B Košice, Prešov 7.12. - sobota trasa Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava 8.12. - nedeľa trasa A Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava trasa B Košice, Prešov 15.12. - nedeľa trasa A Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava trasa B  Vranov nad Topľou, Humenné, Michalovce, Strážske, Košice trasa C - Bojnice, Prievidza, Žiar nad Hronom, Zvolen, Krupina, Dudince, Šahy 21.12. - sobota Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava Príplatky za nástupné miesta Bratislava, Šahy - bez príplatkov Nitra, Trnava, Sereď, Banská Bytsrica, Zvolen, Krupina, Dudince, Prešov, Košice - 5,00 EUR Vranov nad Topľou, Humenné, Michalovce, Strážske,  Bojnice, Prievidza, Žiar nad Hronom - 10 EUR

Budapešť

Naša ponuka


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,51 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,48 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »