Paríž Valentín - Dajte si sľub večnej lásky v romantickom Paríži

Francúzsko 3 Francúzsko 1 Francúzsko 2 Francúzsko 4 Francúzsko 5
Destinácia: Francúzsko, Paríž a okolie, Paríž
Kód zájazdu: 1070870
Cena od: 149 €
Príplatky od: 18 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

13.02.2020 4 dni Last Minute 149 € +18 € autobusová

Popis zájazdu

Súhrn zájazdu:
ROMANTICKÝ - taký je Paríž. Toto prekrásne mesto je majestátnou metropolou a zároveň hlavným mestom Francúzska. Patrí medzi najatraktívnejšie a najnavštevovanejšie mestá Európy. V čase romantického Valentína je toto mesto najväčším lákadlom hlavne zaľúbených, pretože ponúka jedinečný zážitok, sľub večnej lásky na Eiffelovke, alebo si môžete svoju lásku uzamknúť práve na historickom moste zaľúbencov a kľúčik odhodiť do rieky Seiny. Určite si nenechajte ujsť príležitosť navštíviť Paríž v tomto období a potešte svojich milovaných nezabudnuteľným zážitkom v najromantickejšom meste sveta práve v období sviatku zaľúbených na Valentína. Zaručene nebudete ľutovať.

Program zájazdu:
1.deň:  štvrtok 13.2.2020 Odlco zo Slovenska v poobedňajších hodináh ( Bratislava cca 16 hod )

2.deň.
14.2.2020 sviatok sv. Valentína Presun do Paríža, kde začneme nasávať romantickú atmosféru perly na Seine Víťazný oblúk, prehliadka veľkolepého bulváru Champs - Elysées kde budete môcť svojej láske kúpiť pravý francúzsky parfém v najväčšej parížskej parfumérii. V popoludňajších hodinách nastúpime na romantickú plavbu loďou po Seine Presunieme sa do Paríža a vystúpame na Eiffelovku kde sa pokocháme výhľadom na celú krásavicu na Seine, pripijeme si pohárom šampanského na našu lásku. Navštívime štvrť umelcov Montmartre, kúpime si obrázok na pamiatku a vychutnáme si kávu v jednej z bohémskych kaviarní. Vo večerných hodinách môžete navštíviť  kabaretného predstavenia s  kankánom tancom plnom vášne, tanečníc vyzdobených perím a trblietavými flitrami, ubytovanie.

3. deň.
15.2.2020 Raňajky, presun do centra čarovného Paríža v ranných hodinách. Vyberieme sa naprehliadku centra so sprievodcom s nádychom romantiky - v Luxemburgských záhradách si dáme rande tam kde sa stretávajú zamilovaní parížania,oddýchneme si pri káve a nadýchanom croissante plnom čokolády v jednej z Parížskych kaviarní,prezrieme si univerzitnú Latinskú štvrť s bohémskou atmosférou a úzkymi uličkami,na ostrove Cité sa pokocháme nádherou katedrály Notre Dame , v galérii Louvre si pozrieme tajomný úsmev Mony Lisy - záhadnej lásky Leonarda da Vinciho ,ruka v ruke sa potúlame po záhradách Tuillerie.  Na známom moste lásky zamkneme našu lásku na večnosť a vo večerných hodinách sa presunieme na hotel. vo večerných hodních presun na Slovensko

4. deň
16.2.2020 Príchod na Slovensko v doobedňajších hodinách

Informácie o zájazde:
Cena  1 osobu zahŕňa: - autobusová doprava  - 1 x ubytovanie v Paríži  hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe - 1 x raňajky - služby sprievodcu počas celého zájazdu  - poistenie insolventnosti CK   Povinné príplatky: - pobytová taxa 3 EUR / osoba / noc - vstup do mesta - jednorázový poplatok 15 EUR / osoba Nepovinné príplatky: - plavba loďou po Seine 16,00  EUR /osoba - komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK) - vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 40 EUR - príplatok za jednolôžkovú izbu 35 €/os noc - povinné pri obsadení izby jednou osobou Nástupné miesta Žilina, Trenčín, Piešťany, Trnava, Nitra, Sereď, Bratislava Príplatky za nástupné miesta Žilina, Trenčín, Piešťany 20 EUR  Trnava, Nitra, Sereď - 10 EUR Bratislava, Brno, Praha, Plzeň - bez príplatku CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok. Je možné zakúpiť si audiosprievodcu.

Paríž

Naša ponuka


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,16 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,58 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »