15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Slovensko - Írsko Kvalifkácia EURO 2020

Destinácia: Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Kód zájazdu: 1095600
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Športové podujatia

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Slovensko - Írsko Kvalifkácia EURO 2020

POĎ POVZBUDIŤ NAŠICH V KVALIFIKÁCII NA EURO 2020
Poďte povzbudiť Hapalovcov v kvalifikácii na EURO 2020. V skupine máme vicemajstrov sveta Chorvátsko, bronzových z EURO 2016 Wales, susedov z Maďarska a nevyspytateľný Azerbajdžan. Mená ako Modrić, Lovren alebo Kovačić za Chorvátov, hviezda Realu Madrid Gareth Bale a samozrejme veľké derby s Maďarskom pritiahnu na tribúny veľké množstvo fanúšikov.

Môžeme sa tešiť na hviezdy ako Dúbravka, Škrteľ, Hamšík, Škriniar, Lobotka alebo Duda a samozrejme aj na mladíkov Bera, Zreľáka, Hancka alebo Greguša. Náš tím ma obrovský potenciál.

Nový tréner Pavel Hapal, ktorý so Žilinou alebo národným tímom do 21 rokov dosiahol zaujímavé úspechy, chce uspieť aj s Áčkom. Národný tím bude potrebovať aj váš hlas, atmosféra v Trnave alebo na Tehelnom poli bude určite elektrizujúca.

K dispozicícii máme vstupenky na tento zápas, tak neváhajte a vyplňte Nezáväznú objednávku a poďte s nami na Slovensko.

Ponúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena. V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Naša ponuka


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,54 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,63 HRK
Turecká lira  EUR 7,23 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »