Vila Delfino

Vila DELFINO ** Vila DELFINO ** Vila DELFINO ** Vila DELFINO ** Vila DELFINO ** Izba:  APT A štúdio pre 2 osoby Izba:  APT A štúdio pre 2 osoby Izba:  APT A2 štúdio pre 2 osoby Izba:  APT B pre 2-4 osoby Izba:  APT B pre 2-4 osoby Izba:  APT B pre 2-4 osoby Izba:  APT B pre 2-4 osoby Izba:  APT B pre 2-4 osoby
Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Bibione - Spiaggia
Kód zájazdu: 1163589
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Vila Delfino

parkovisko plážový servis piesočnatá pláž klimatizácia
Vzdialenosť od pláže: 200 m
Popis:
200 m od pieskovej pláže, v centrálnej časti Bibione, na Via della Bilancia, v časti Spiaggia.

Vybavenie:
4-poschodová vila s výťahom v centrálnej časti Bibione. Apartmány s klimatizáciou (A2, B) Parkovanie v cene pre typ B. V cene je plážový servis – slnečník, ležadlo a stolička / apartmán. Návratná kaucia vo výške 100 € / apartmán (na mieste). Upozornenie: za osobu sa počíta aj dieťa do 2 rokov. Malý pes povolený za poplatok 35€/týždeň (na mieste). Záverečné upratovanie sa neplatí (apartmán je potrebné nechať čistý, v opačnom prípade je poplatok požadovaný).

Ubytovanie:
APT A pre 2 osoby: štúdio, t.j. jedna miestnosť s lôžkami pre 2 osoby a kuchynkou, kúpeľňa, balkón. APT A2 pre 2 osoby: štúdio, t.j. jedna miestnosť s lôžkami pre 2 osoby a kuchynkou, klimatizácia, kúpeľňa, balkón. APT B pre 2-4 osoby: 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s 2 lôžkami prepojená s kuchynkou, kúpeľňa, väčší balkón a klimatizácia a parkovacie miesto v cene.

Stravovanie:
Vlastné stravovanie

Naša ponuka


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,38 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,49 HRK
Turecká lira  EUR 10,15 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »