Farebná Barcelona - katalánska kráska LETECKY

Destinácia: Španielsko, Katalánsko (Barcelona), Barcelona
Kód zájazdu: 944270
Cena od: 389 €
Príplatky od: 0 €
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

14.06.2019 4 dni First Minute 389 € +0 € odlet: Bratislava letecká
06.09.2019 4 dni First Minute 389 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Zažite Barcelonu, jedno z najkrajších španielskych miest, ktoré je plné temperamentu, vášne a romantiky. Čaká tu na Vás nielen obľúbená sangria a tapas, ale aj okúzľujúca Sagrada Familia, večne živá ulica La Rambla, Gaudiho park, spievajúca fontána, slávny Nou Camp a úžasný španielsky temperament, ktorý tu budete cítiť na každom kroku.

Program zájazdu :
1.deň : 
odlet z Bratislavy, transfér na hotel a ubytovanie. Odchod na námestie fontán, kde sa nachádza hlavná fontána Canaletes a údajne, keď sa z nej napijete, tak si Barcelonu zamilujete navždy a budete sa sem chcieť určite ešte vrátiť.  Prejdete sa po najznámejšej ulici Barcelony rušnej La Rambla, kde nájdete rôznych pouličných umelcov a môžete zájsť na zaujímavý barcelonský trh, kde zoženiete všetko možné od paelly, ovocia, korenín, rýb a rôznych špecialít. Pôjdete sa pozrieť až k prístavu, kde uvidíte sochu Krištofa Kolumba a repliku jeho lode. V prípade záujmu môžete navštíviť aquarium. Aquarium je jedno z najväčších v Európe. Uvidíte tu ryby, tropické prostredie, koraly a žraloky. Individuálny program. Vo večerných hodinách odchod na hotel. Nocľah.
2.deň :
po raňajkách prehliadka Gotickej štvrti, uvidíte Kráľovské námestie, legendárnu katedrálu sv. Eulálie,... Poobede navštívite park Ciutadela, kde sa nachádza nielen ZOO, ale aj víťazný oblúk v maurskom štýle. Večer na Vás čaká zážitok v podobe magickej spievajúcej a svetelnej fontány, ktorej "predstavenia" sú skutočne famózne.
3.deň :
po raňajkách sa vydáte po stopách svojrázneho Gaudiho a bude na Vás čakať najúžasnejšie dielo - prekrásna Sagrada Familia, ktorá je neodmysliteľným symbolom Barcelony a najambicióznejšia stavba Gaudiho. Neskôr navštívite úžasný Gaudiho park Guell, ktorý sa zaraďuje medzi najzaujímavejšie a najkrajšie parky na celom svete a nájdete tu nielen "perníkový domček", v ktorom Gaudi jeden čas aj býval, ale aj najdlhšiu lavičku sveta, ktorá je skrášlená porozbíjanými dlaždicami. Individuálny program. Vo večených hodinách odchod na hotel a nocľah.
4.deň :
transfér na letisko v ranných hodinách a odlet do Bratislavy. Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
leteckú dopravu Bratislava - Barcelona (Girona) - Bratislava
letiskové a servisné poplatky
služby overeného sprievodcu počas celého zájazdu
prehliadku Barcelony
3 x hotelové ubytovanie v kategórii min. 3*
3 x raňajky
poistenie insolventnosti CK
ZÁJAZD JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ NA ZÁLOHU 50%

V cene nie je zahrnuté:
cena za kompletnú dopravu v Barcelone počas celého zájazdu
- cca 20 € (platí sa na mieste)
1 x príručnú batožinu do 10 kg ( 55 x 40 x 20 cm ) - 
16 € / osoba / vrátane cesty tam aj naspäť
komplexné cestovné poistenie UNION
 - 2 € / deň
príplatok za jednolôžkovú izbu
 40 € / osoba / noc
pobytová taxa v hoteli
cca 3 € / osoba/ noc ( platí sa priamo v hoteli)
Park Guell
cca 8 € / osoba,
Sagrada Familia
- základný vstup cca 15 € / osoba
vstupné do aquária
cca 20 € / dospelá osoba, 15 € / deti od 5-10 rokov 
transfér z letiska na hotel a späť
- cca 30 € / osoba

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Barcelona

Naša ponuka


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,68 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,55 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »