Víkend v Benátkach

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1305991
Cena od: 189 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

13.09.2024 3 dni First Minute 189 € +0 € autobusová
04.10.2024 3 dni First Minute 209 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
3-dňový autokarový zájazd


Perex:
Benátky sú jednou z tých najkrajších ozdôb Talianska, kde okolo štvorkilometrového Canal Grande, čo pretína mesto miernymi zákrutami sa točí svet. Ešte pred vstupom do benátskej nádhery sa zastavíte aj pri rakúskom jazere Wörthersee a parku Minimundus, ktorý tvoria miniatúrne svetové stavby. Romantické Benátky sľubujú Dóžov palác, Námestie sv. Marka, Hodinovú vežu, most Rialto, gondoly, úzke uličky plné obchodov, kaviarní a reštauráciami v talianskom štýle. 


Program:
1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 08:00 h). Popoludní sa zastavíme pri jazere Wörthersee, kde budeme mať možnosť navštíviť park Minimundus – Svet v malom s miniatúrnymi modelmi známych stavieb. Pokračovanie v ceste do Talianska. Ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Po raňajkách presun do Benátok, mesta, ležiaceho na 118 ostrovoch, vzájomne oddelených kanálmi a pospájaných krásnymi mostami. Pozrieme si historické skvosty mesta – Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinovú vežu, Ponte Rialto a ďalšie. Po prehliadke so sprievodcom nám zostane čas aj na individuálne poznávanie, či príjemné posedenie. Zaľúbenci sa môžu vybrať na romantickú plavbu preslávenou gondolou a nechať sa plaviť Benátkami so spievajúcim gondoliérom (individuálne). Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

3. deň:
Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách (cca 05:00 h).

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.


Ubytovanie:
1x v hoteli 3* v okolí Benátok.

Stravovanie:
1x raňajky.


Doprava:
Autobusom.


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom. 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3* v okolí Benátok. Sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Doplatok za 1 večeru. Presun vaporettom (loďka) do ostrovného centra Benátok. Vstupy. Cestovné poistenie.

Naša ponuka


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,95 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 35,11 TRY
Americký dolar  EUR 1,07 USD

Zobraziť všetky »