Denný tábor Bratislava

Destinácia: Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Kód zájazdu: 1350589
Cena od: 239 €
Príplatky od: 0 €
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory

Výber termínu

08.07.2024 5 dní 239 € +0 € vlastná
29.07.2024 5 dní 239 € +0 € vlastná

Popis zájazdu

Úvod:
Radi by sme vám predstavili novinku v podobe denného tábora. Deti si užijú teplé letné dni v krásnom prostredí areálu Závodisko v Bratislave. Rodičia, ak chcete vyplniť voľný čas svojim deťom počas leta, denný tábor ponúka dokonalý prázdninový zážitok. Počas vášho pracovného dňa sa o vaše deti postaráme my. Už teraz sme pripravili pre nich bohatý celodenný program na celý týždeň, využijeme tiež prostredia areálu, ale taktiež všetko, čo nám ponúka hlavné mesto a jeho okolie. Súčasťou programu sú aj dva zaujímavé výlety. O zvyšok programu sa tiež postarajú naši šikovní animátori, a o stravovanie a pitný režim sa postará skvelý personál areálu Závodisko. Prípravy na letný tábor sú v plnom prúde a tešíme sa na všetky deti vo veku od 6 do 10 rokov!

Strava:
desiata, obed, olovrant + pitný režim

Doprava:
individuálna

V cene tábora:
  • desiata, obed, olovrant + pitný režim 
  • animátori, odborní lektori 
  • program
  • materiálno - technické vybavenie
  • ceny do súťaží 
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete


CK odporúča:
  • za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie (storno, úraz, prerušenie cesty, zodpovednosť za škodu)
  • za príplatok 10€ táborové tričko CK Slniečko


Zľavy:
Ak ste boli náš klient v rokoch 2021, 2022 a 2023 a nestihli ste využiť zľavu za skorý nákup, máte nárok na zľavu 20€ z ceny letného tábora. Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami.

Krátky úvod:
Skvelý denný tábor v Bratislave!

Doporučený vek:
6 - 10 rokov

Podrobnosti o tábore:
Denný letný tábor je forma letného tábora, ktorá nezahŕňa nocľahy, ale deti prichádzajú ráno a odchádzajú v poobedných hodinách do svojich domovov. Tento typ tábora poskytuje deťom príležitosť zúčastniť sa rôznorodých aktivít a programov počas dňa, pričom sa zároveň môžu vrátiť do pohodlia svojho domova každý deň. Denné letné tábory  ponúkajú širokú škálu aktivít, vrátane športových hier, výletov a ďalších zábavných činností. Tento formát tábora môže byť vhodný pre deti, ktoré nie sú pripravené na prežitie noci mimo domova alebo pre rodiny, ktoré preferujú flexibilitu, ktorú ponúka denný pobyt. Cieľom letného tábora je poskytnúť deťom bezpečné, zábavné a vzdelávacie prostredie, kde môžu stráviť svoj letný čas aktívnym a plnohodnotným spôsobom, rozvíjať svoje zručnosti a tvorivosť a vytvoriť nové priateľstvá.

Čo dieťaťu prináša letný tábor?
Už od prvých dní učia rodičia svoje dieťa samostatnosti. Aby postupne vedelo bez ich pomoci urobiť krok, vedelo sa samostatne najesť, umyť a pod. Ich nároky sa primerane veku zvyšujú. Predškolský vek a mladší školský vek je plný osamostatňovania. Prvá cesta do školy, prvá skutočná zodpovednosť za veci a rozhodnutia. Deti dostávajú aj v našom tábore priestor na prekonávanie prvých chvíľ bez rodičov a tak rozvíjajú nielen svoju samostatnosť, ale ide aj o aktívnu socializáciu. Napriek rôznorodosti detí dokážeme s istotou tvrdiť, že každé dieťa potrebuje byť socializované v spoločnosti a byť prijaté inými, rovesníkmi aj dospelými.

Závodisko, Bratislava

Poloha:
areál Závodiska, Bratislava

Vybavenie strediska:
spoločenská miestnosť, detské ihrisko, jedáleň, sociálne zariadenia

Naša ponuka


Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,95 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 35,11 TRY
Americký dolar  EUR 1,07 USD

Zobraziť všetky »